Mert Giyim Bayrampaşa (İmalat - Mağaza)

Mert Giyim İş Elbiseleri, 2000 yılında kurulmuş ve kurumsal firmaların kimliğini yansıtan, istekleri doğrultusunda ürün tasarımları ile birlikte personel kıyafetlerinin yurtiçi üretim ve satışları başta olmak üzere yurtdışı pazarlarında da bu ürünlerin ihracatını gerçekleştiren bir şirkettir.
Üretim faaliyetlerini günümüzde de sürdürdüğü Bayrampaşa (imalat - mağaza) / İSTANBUL şubesinde iş elbisesi olarak sektörel adımlarını ilk burada atmıştır.
%100 müşteri memnuniyetini, üretim kalitesinin yanında iş ortaklarına sunmuş olduğu profesyonel hizmet anlayışı ile ilk günden beri devam ettirmektedir.
İhracat çalışmalarımızın bulunduğu, yıllardır iş ortaklığımızın devam ettiği ve gün geçtikçe artan müşteri portföyümüzün ülke bazlı referansları şunlardır :

Mert Giyim Sağmalcılar (Mağaza - Showroom)

Mert Giyim İş Elbiseleri, 2015 yılında ilk şubeleşme adımlarını atmış olmakla birlikte Sağmalcılar Mağaza'sını açmıştır.
Üretilen personel iş elbisesi ürünlerinin bir marka edasıyla satışına devam edip çeşitli renk, model ve eksilmeyen stokları ile perakende satışlarını desteklemeyi hedeflemiştir.
Ulaşım anlamında müşterilerimize kolaylık sağlayan Sağmalcılar Mağaza konumu İstanbul gibi yoğun trafiğe sahip bir metropol için büyük önem taşımaktadır.
Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin çeşitli sektörel ihtiyaçlarını güler yüzlü hizmet anlayışı ile tamamlamayı ilk gün heyecanımız gibi görevimiz biliriz.

 

 

 

Misyonumuz -Uzun yıllardır iş elbiseleri sektöründe gösterdiğimiz emeklerin yansımaları günümüzde de devam etmekte ve her geçen gün gelişmektedir.
-Kurumsal firmalar ve bireysel müşterilerimizin sektörel ihtiyaçları doğrultusunda personel kıyafetlerini profesyonellik anlayışımız dahilinde titizlikle üretiyoruz.
-Öncelikli hedefimiz güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyetidir ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile iş elbiseleri branşında güvenilirliliğimizi arttırmış ve arttırmaya devam eden bir şirketiz.
-Yurtdışı iş ortaklarımız ile organize çalışmalarımız günden güne etkin bir şekilde devam etmektedir.

Vizyonumuz -Sürekli yeniliğin peşinden giden, rekabetçi yapımız ile tekstil sektörünü kaliteli hizmet ile harmanlamaya devam etmek, bizim kuruluşumuzdan geleceğe dair devam eden hedefimizdir.
-Mert Giyim İş Elbiseleri, emin adımlar ile mağazalar zincirinin halkalarını oluşturmaya başlamıştır ve şubeleşme sürecini devam ettirecektir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR