Sipariş ve Teslimat


-Mert Giyim Online Alışveriş Sitesi üzerinden verdiğiniz siparişlerin gönderimini anlaşmalı olduğumuz kargo ve kurye şirketleri aracılığı ile gerçekleştirmekteyiz.

 

-Tatil günleri verilen siparişler sonraki iş günlerinde kargoya verilir. Siparişlerinizin onaylanması ve anlaşmalı olduğumuz kargoya verilme süresi 1-3 iş günüdür.

 

-Kargoya verilen siparişlerin ulaştırılması Mert Giyim İş Elbiselerinin yükümlülüğünün dışında, kargo şirketlerinin sorumluluğundadır ve bulunduğunuz konuma bağlı olarak yaklaşık 2-5 iş günüdür.

 

-Toplu siparişleriniz ve firmalara özel üretimlerimiz İstanbul içi tarafımızca ulaştırılabilmektedir.

-Siparişleriniz kargoya verildikten sonra tarafınıza kargo takip numarası bildirilecektir. Dilerseniz Ürün Kargo Takip sayfamızdan da kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.

-Sipariş durumunuzu kargo takip numaranız ile kolaylıkla takip edebilirsiniz. Eğer siparişiniz tarafımızca iptal edilmiş ise geri ödemeniz yapılacak ve size iletişim bilgileriniz yoluyla haber verilecektir. Aksi durumlar için [email protected] adresinden veya iletişim formumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

-Siparişlerinizin siz değerli müşterimize eksiksiz ulaşması şirket olarak bizim için de önem teşkil etmektedir. Bu sebeple ürünleriniz kargoya verilmeden önce iki farklı ekip tarafından sayılıp incelenerek gönderilmektedir.

 

-Tarafımızdan kaynaklanan bir sebep var ise güvenlik kameralarımız incelenir, şirketimiz müşterilerimizi mağdur etmemek için gerekli incelemeleri yapacaktır. Eksik ulaşan bir sipariş var ise telafi edilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR