Ürün İadesi / Değişimi

-Ürünlerimiz siz müşterilerimize gönderilmeden önce iki farklı ekip tarafından kontrol edilmekte ve bu işlem sonrasında anlaşmalı olduğumuz kargo/kurye firmalarına teslim edilmektedir.

 

-Beden farklılıkları, ürünlerimizden kaynaklı ve bizim sorumlu olduğumuz ürün hataları gibi aksiliklerden dolayı iade / değişim talep edebilirsiniz.

 

-Özel sipariş üretimlerinde, ölçü düzenlemeleri yapılmış, baskı, nakış gibi uygulamalar gibi özelleştirilmiş veya firmalara istekleri doğrultusunda imalatı yapılmış ürünlerimizde iade ve değişim kabul etmemekteyiz.

 
Ürünümü Nasıl Değiştirebilirim ? Ürünümü Nasıl İade Edebilirim ?

-Ürünümüzden memnun kalmadıysanız 7 gün içerisinde tarafımıza iade/değişim ricasında bulunmanız durumunda sizinle iletişime geçilecektir.
-Siparişinizle birlikte gelen varsa hediyelerimiz, faturamız ile birlikte ürünleri anlaşmalı olduğumuz en yakın kargo firma şubesine fatura üzerinde belirtilen adrese ücreti şirketimize yansıtacak şekilde (karşı ödemeli) gönderebilirsiniz.
-Bu işlemler öncesi bizimle iletişim formumuz üzerinden iletişime geçebilir, iade / değişim talebi oluşturabilir ya da [email protected] adresinden tarafımıza ulaşabilirsiniz.
İade ve Değişim Sürecinde Uyulması Gereken Şartlarımız

-Siparişiniz anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edildiği andan itibaren tüm sorumluluk Mert Giyim İş Elbiseleri'nden çıkmaktadır. İş bu süreçten sonra, müşterinin belirtilen adreste bulunmaması, paketi müşteri adına başkasının satın alması veya verilen adresin doğruluğu gibi yükümlülükleri Mert Giyim İş Elbiseleri kabul etmemektedir fakat mağduriyet yaşanmaması açısından elinden geleni yapmak ile yükümlü olduğunu kabul etmektedir.
-İade/değişim yapacağınız ürünler hijyen kuralları çerçevesinde zarar görmemiş, yıkanmamış veya kullanılmamış olması şartı ile en kısa zamanda işleme alınacak ve tarafınıza yardımcı olunacaktır. Siz değerli müşterilerimizden ricamız satın almış olduğunuz ürünlerin iade veya değişimini gerçekleştirmek istiyorsanız lütfen ürünler üzerinde daraltma işlemleri, yıkama,ütüleme gibi işlemler yapmayınız. Ürünlerin ölçülerinin değiştirilmesi iade / değişim sürecinizi olumsuz etkileyecektir. Eğer geri gönderilen ürün bu kurallar çerçevesi dışında ise kabul edilmeyecektir.
-Kargo firmaları ile sipariş edilen ürününüz belirtilen adrese getirildiğinde paket üzerinde bulunan herhangi bir deformasyon için hasar tespit tutanağı tutulmalıdır. Bu tip durumlar için şirketimiz yükümlü değildir.
-Tüm müşterilerimiz Cayma Hakkı'na sahiptir fakat Mert Giyim İş Elbiseleri mağdur edilmemesi için giden ve gelen ürünlerin ulaştırma ücretini üstlenmeyi reddetme hakkını gizli tutar ve müşteriden talep edebilir. Sadece tarafımızca yaşanan hataları kabul edebilir ve ulaştırma ücretlerini karşılayabilir ve müşterilerimizin mağdur olmaması adına gerekli özeni gösterebilir.
Mağazalarımızda Değişim

-Satın almış olduğunuz ürünlerimizin değişim ve iadesini ücretsiz ve çeşitli renk ve modelleri ile Mert Giyim İş Elbiseleri Mağazalarından'ndan gerçekleştirebilirsiniz.
Ücret Geri Ödeme

-Tarafımızca iade/değişim talebi sürecinizin incelenmesi 1-3 iş günüdür.
-Yapılan incelemeler sonucunda ücret iadesi 3-5 iş günü içerisinde yapılacaktır.
-Konu ile ilgili tarafımızdan bilgi almak, soru ve görüşlerinizi bildirmek adına isterseniz Şikayet & Öneri formundan ya da [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR