Nasıl Satın Alınır ?

 

Mert Giyim İş Elbiseleri ürünlerinin birçok kolay satın alma yöntemi vardır.

 
Teklif Al Sipariş Ver [Firmalar için sektörel özel üretim.]

-İş hayatında firmaların cazibesini arttıran en önemli faktörlerden biri personel kıyafetleridir.
-Firmaların istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda stoklarımızın dışında toplu alımlar için üretim yapabilmekteyiz.
-Firmanızın logosunu nakış, baskı türleri gibi uygulamalar dahilinde siparişinize istinaden sunmuş olduğumuz teklifimizin kabul görmesiyle belirttiğimiz tarihte teslim alabilirsiniz.
-Koleksiyonlarımızı inceleyebilir ya da detaylı görüşme için:
-Mağazalarımızı ziyaret edebilir,
-Teklif Al Sipariş Ver sayfamızı ziyaret edip iletişim formunu detaylı bir şekilde (numune ürün görselleri, logonuz, numaranız) doldurup tarafımıza iletebilir,
[email protected] adresine teklif istediğiniz ürün görselleri, logonuz, numaranız ve mesajınızı tarafımıza iletirseniz en kısa zamanda e-ileti adresiniz ya da telefon numaranız aracılığıyla tarafınıza dönüş yapılacaktır.
-Toplu ve kesin alım düşüncelerinde detaylı bilgi verebilmemiz adına firmalara servis hizmetimiz İstanbul için bulunmaktadır..
mertgiyim.com Sitesinde Alışveriş

Online sitemiz kolay anlaşılır bir alt yapıya sahiptir. Siz müşterilerimizin beğendiği ürünlerin renk, beden gibi faktörlerin seçimi ile sepete atıp ödemenizi gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.
-Sitemize üye olup alışverişinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi misafir olarak da alışveriş yapabilirsiniz.
-Alışveriş anında doldurmanızı rica ettiğimiz ad, soyad, adres, e-ileti vb. gibi bilgilerin doğru verilmesi size kolay ulaşabilmemiz ve siparişiniz için gerekli bilgileri sizinle paylaşabilmemiz adına önemlidir.
-Satın almak istediğiniz ürünlerin ödemesini gerçekleştirdiğiniz takdirde kargo takip numarası en kısa zamanda tarafınıza bildirilecektir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR